Čistící sůl na mořské houby 70 g

 

  • Obsah: 70 g
  • Složení: 100 % nerafinovaná přírodní sůl z Mrtvého moře
25 Kč
Vyprodáno

Čistící sůl na mořské houby 70 g.

Sůl doporučujeme používat k pravidelné péči o mořské houby - pro ty, které používáte při menstruaci i pro mycí houby. Výrazně tím prodloužíte jejich životnost. Lze ji zakoupit také v balení 400 g - Sůl z Mrtvého moře, nebo ve variantě s Tea Tree.

Sůl lze také používat pro solné koupele či inhalace. Více informací o Mrtvém moři a léčivých účincích soli z něj najdete v článku Sůl z Mrtvého moře.

Životnost a čištění mořských hub

Jedna mořská houba vydrží přibližně 6 měsíců. U hub používaných jako tampóny při menstruaci závisí životnost na délce cyklu ženy, která ji používá i na tom, jak se o houbu stará. Čištění, desinfekce i způsob uložení v době mimo menstruaci jsou velmi důležité z hlediska hygieny i životnosti houby. Před každou menstruací (nebo po menstruaci) je nutné houbu dezinfikovat.

Doporučujeme solnou koupel

Čistící sůl na mořské houby rozpusťte v přiměřeném množství vody o teplotě okolo 37 C. Houbu ponořte do roztoku a opakovaně zmáčkněte. Poté ji nechte ponořenou v tomto roztoku min. 5 hodin. Pro zvýšení účinku soli můžete přidat několik kapek citrónové šťávy. Po vyčištění důkladně propláchněte čistou vodou.

100% nerafinovaná přírodní sůl z Mrtvého moře. Výrobek je bez syntetických barviv a aromat.
Balení: 70g.

Kód Kód: 8596227038831
Kategorie: Látkové prsní a intimní vložky, menstruační kalíšky
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: