Havlíkova apotéka Ranní maska 3 - minutová Pečující a čistící 30 ml

189 Kč
Skladem 3

Pečující ranní maska je emulze, která zajistí výživu a vyčištění zanesené pleti. Havlíkova apotéka vyrábí jen ty nejkvalitnější krémy z darů naší přírody a rozhodně doporučujeme tuto božskou kosmetiku vyzkoušet.

Julča tento zázrak už několik dní testuje a je nadmíru spokojená! Objevila fantastickou Havlíkovu apotéku teprve nedávno a nemůže se jí nabažit. Principy používání lokálních surovin a režim bio je to, po čem Julča už dlouho toužila. Principem Havlíkovy apotéky je myšlenka, že síla je v přírodě, která nás obklopuje. PhMr. Karel Havlík dobře věděl, že namáhané a poškozené pleti nejlépe pomůže právě sama příroda. Při výrobě našich kosmetických produktů čerpáme z čisté přírody, respektujeme ji a snažíme se od ní poučit. Bylinky, které zpracováváme, si s láskou sami pěstujeme v ekozahradách. Včelí produkty šetrně získáváme z úlů umístěných v čistém a chemicky nezatíženém prostředí.

Ranní maska pečuje a vyživuje vaši pokožku a tím ji nastartuje do nového dne. Po noci, kdy je pokožka málo hydratovaná a mastná z procesu zbavování se nečistot z předešlého dne, zajistí maska potřebnou hydrataci a zbavení přebytečné mastnoty a nečistot, čímž pokožka získá na jasu a zdravém vzhledu. Navíc díky použitým olejům pokožku vyživí a zanechá ji hladkou a pružnou.

Proč koupit:

  • český výrobek
  • šetrný
  • obsahuje bylinky z našich zahrad
  • zmatňuje pleť
  • ověřeno klinickou studií
  • Julča DOPORUČUJE!
  • Pozor není vhodné pro osoby přecitlivělé na včelí produkty
  • více se dozvíte zde:http://eshop.havlikovaapoteka.cz/

Složení:

Rozmarýnový olej chrání před UV zářením, čistí od toxických zplodin a pomáhá při péči o akné.

Levandulový olej zklidňuje pokožku při svědění, dermatitidách, ekzémech, akné a lupénce. Pomáhá při péči o opary a drobná poranění. 

Konopný olej pomáhá regenerovat pleť po akné, drobných oděrkách, popáleninách či povrchovém poranění. Je velmi účinný v péči o ekzematickou pokožku. 

Slunečnicový olej je významným zdrojem vitaminu E, snadno se vstřebává do pokožky a podporuje průnik účinných látek.

Jak používat :

Produkt je určen pro každodenní péči, doporučujeme aplikovat ráno na mokrou pokožku v tenké vrstvě, nechat chvilku působit a smýt. Odhadovaná gramáž pro jednorázovou aplikaci je 1g.

Julča radí:

Rozhodně musíte tuto masku vyzkoušet! Julča doporučuje kombinaci s krémem Krásná slečna pro zdravou a rozzářenou pokožku.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: