Menstruační kalíšek Gaia cup L + GAIA slipová vložka a GAIA čistící prášek

  • Velikost: Gaia cup L
  • Materiál: lékařský silikon
  • Balení obsahuje: Menstruační kalíšek Gaia cup L + Gaia slipová vložka + Gaia čistící prášek
560 Kč
Vyprodáno

Menstruační kalíšek  Gaia cup, ekologické pomůcky při menstruaci.

Nově ke každému kalíšku i GAIA slipová vložka a GAIA čistící prášek!

Gaia cup se vyrábí ve dvou různých velikostech: S - small, L - large.

proč koupit:

Kelímek je velmi měkký a tudíž velmi pohodlný při zavádění. Dírky má velmi vysoko a tedy nezmenšují jeho objem. Celkově je velmi příjemný a jako velmi důležitou přidanou hodnotu přidávám, že se jedná o kalíšek českého výrobce :)

Materiál: lékařský silikon

Vyvaření: ANO

S menstruačním kalíškem Gaia Cup máte naprostou svobodu v pohybu. Některé spokojené uživatelky se s ním dokonce koupou v rybníce či bazénu!

Menstruační kalíšek Vám vydrží třeba 10 let. To se ale výrobcům jednorázových tampónů a vložek nelíbí a tak Vám o tomto zázraku ještě asi neřekli.

Menstruační kalíšek Gaia Cup vyrobený z lékařského silikonu nabízíme v jednoduché krabičce, ke které přikládáme i látkový sáček pro následné uskladnění.

Menstruační kalíšek z lékařského silikonu. Jednoduché používání, dlouhá životnost. Pohodlný a spolehlivý, perfektní řešení pro všechny druhy sportů a aktivit. Ekonomický – odpadá potřeba opakovaných nákupů pomůcek dámské hygieny. Ekologický – netvoří se zbytečný odpad hygienických pomůcek na jedno použití. Příznivý pro zdraví – nevznikají alergie, nejsou známy případy vzniku syndromu toxického šoku, nezpůsobuje záněty, nevysušuje sliznice, neovlivňuje vaginální prostředí.

Šetří vaše zdraví

Používáním kalíšku Gaia Cup uchráníte svoje tělo od nepříznivých vlivů chemických látek, které se nacházejí v běžných chlórem bělených vložkách a především tamponech. Gaia Cup nezpůsobuje syndrom toxického šoku (TSS) jako tampony.

Šetří vaše peníze

S kalíškem Gaia Cup už nikdy nebudete muset utratit ani korunu za vložky a tampony. Zkuste si spočítat, kolik za vložky či tampony celkem utratíte za celých těch třeba 40 let menstruačního cyklu.

Šetří životní prostředí

S kalíškem Gaia Cup už nikdy nebudete muset vložky ani tampony vyhazovat do odpadků. Dovedete si představit, jak velkou hromadu nerozložitelné a nerecyklovatelné buničiny proloženou plasty používáním kalíšku Gaia Cup prostě nevytvoříte?

Julča radí:

  • Velikost S (small) je menší kalíšek určený pro dívky a ženy do 25 let které dosud nerodily. Má průměr 44 mm a délku 55 mm (plus 9 mm dlouhá stopka), obsah kalíšku je 25 ml.
  • Velikost L (large, větší kalíšek) je určený pro ženy starší 25 let a po porodu. Má průměr 46 mm a délku 60 mm (plus 9 mm dlouhá stopka), obsah kalíšku je 30 ml.
Kód Kód: 8596227005390
Jméno značky: Gaia
Kategorie: Dámské hygienické potřeby
Pohlaví: uni, holka, kluk
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
LT Avatar autora | 4.4.2019
Tohle je můj druhý. Používám kalíšek asi 8 let. Jsem moc spokojená, vložky a tampony jsem hned zrušila. Používám k nim i látkové slipove vložky, které pak vyperu spolu s ručníky. Žádný odpad, jen pohodlí.
5
MM Avatar autora | 23.5.2018
Taky jsem byla velmi překvapena jak snadná je manipulace s ním. Sbohem tampóny ;)
5
BR Avatar autora | 3.4.2018
Je to uzasna pomůcka. Pryc s vložkama a tampony!