Menstruační kalíšek Silky Cup S

  • Velikost: S
  • Materiál: TPE (termoplastický elastomer)
  • Balení obsahuje: 1 ks menstruační kalíšek a 1 ks sáčku na úschovu kalíšku mezi menstruacemi
350 Kč
Skladem (6 ks)

Menstruační kalíšek Silky cup, ekologické pomůcky při menstruaci.

Menstruační kalíšek Silky Cup se vyrábí v Indii z termoplastického elastomeru. Kalíšek je navržen tak, aby byla jeho údržba a čistění co nejsnazší. Povrch kalíšku je hladký a vyrábí se pouze v bezbarvé variantě.

Kalíšek má certifikaci Státního zdravotního ústavu.

Výrobce uvádí životnost až 10 let při správné údržbě.

velikost:

  • Silky Cup S

proč koupit:

Materiál: TPE (termoplastický elastomer)

Udržba: Na umytí kalíšku použijte jemné mýdlo a vodu nebo kombinaci octa, oleje Tea Tree a vody. Poté kalíšek uložte do látkového sáčku (je součástí balení) na suchém místě. Neukládejte kalíšek do plastového sáčku nebo vzduchotěsné nádoby, na kalíšku by se mohla objevit plíseň. Nenechávejte kalíšek vystavený slunečnímu záření. Nepoužívejte myčku k čištění kalíšku Silky Cup.

I když kalíšku nevadí teplo, chemikálie a čistící prostředky, jejich užití doporučujeme omezit na minimum. Případné zbytky látek mohou kalíšek poškodit nebo na něm mohou zanechat zbytky, které by mohly způsobit podráždění nebo infekci. Jemné mýdlo a voda jsou nejlepší pomocníci při udržování čistoty kalíšku.

Kalíšek je pohodlný a spolehlivý. Je perfektním řešením pro všechny druhy sportů a aktivit. Ekonomický – odpadá potřeba opakovaných nákupů pomůcek dámské hygieny. Ekologický – netvoří se zbytečný odpad hygienických pomůcek na jedno použití. Příznivý pro zdraví – nevznikají alergie, nejsou známy případy vzniku syndromu toxického šoku, nezpůsobuje záněty, nevysušuje sliznice, neovlivňuje vaginální prostředí.

Šetří vaše zdraví

Používáním kalíšku uchráníte svoje tělo od nepříznivých vlivů chemických látek, které se nacházejí v běžných chlórem bělených vložkách a především v tamponech. Používání kalíšku nezpůsobuje syndrom toxického šoku (TSS) jako tampony.

Šetří vaše peníze

S kalíškem Silky Cup už nikdy nebudete muset utratit ani korunu za vložky a tampony. Zkuste si spočítat, kolik za vložky či tampony celkem utratíte za celých těch třeba 40 let menstruačního cyklu.

Šetří životní prostředí

S kalíškem Silky Cup už nikdy nebudete muset vložky ani tampony vyhazovat do odpadků. Dovedete si představit, jak velkou hromadu nerozložitelné a nerecyklovatelné buničiny proloženou plasty používáním kalíšku nevytvoříte?

julca-hlavicka bez pozadi 

Julča radí:

  • Velikost S je nejmenší kalíšek a je určený primárně pro pro mladé dívky. Má průměr 40 mm a délku 50 mm, objem kalíšku je 18 ml. Stopka usnadňující vyjmutí je rovná a plná, délka stopky je 14 mm.
  • Velikost L je pro všechny ženy, kterým je více než 30 let, které už rodily nebo které mají robusní postavu. Má průměr 46 mm a délku 55 mm, objem kalíšku je 29 ml. Stopka usnadňující vyjmutí je rovná a plná, délka stopky je 14 mm.
Kód Kód: 8596227041312
Jméno značky: Silky Cup
Kategorie: Látkové prsní vložky, menstruační kalíšky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: