Menstruační kalíšek Yuuki Soft 1

Akce
Menstruační kalíšek Yuuki Soft 1
290 Kč –21 %
  • Velikost: Yuuki Soft 1
  • Materiál: lékařský silikon
  • Balení obsahuje: 1 ks menstruační kalíšek
229 Kč
Skladem (9 ks)

Menstruační kalíšek Yuuki, ekologické pomůcky při menstruaci.

Menstruační kalíšek Yuuki je český výrobek. Materiál kalíšků je silikonový materiál nejvyšší kvality schválený pro použití ve zdravotnictví a v potravinářském průmyslu.  Kalíšek Soft je z měkčího silikonu.

velikost:

  • Yuuki Soft 1

proč koupit:

Materiál: lékařský silikon

Vyvaření: ANO

Kalíšek Yuuki je unikátní zejména kroužkem umístěným na vnitřní straně kalíšku, který zabraňuje rozlití obsahu při manipulaci. Rýhy na stopce a na spodku kalíšku jsou velmi výrazné a kalíšek lze tak při vyjímání snadno uchopit. Jednoduché používání, dlouhá životnost. Pohodlný a spolehlivý, perfektní řešení pro všechny druhy sportů a aktivit. Ekonomický – odpadá potřeba opakovaných nákupů pomůcek dámské hygieny. Ekologický – netvoří se zbytečný odpad hygienických pomůcek na jedno použití. Příznivý pro zdraví – nevznikají alergie, nejsou známy případy vzniku syndromu toxického šoku, nezpůsobuje záněty, nevysušuje sliznice, neovlivňuje vaginální prostředí.

Šetří vaše zdraví

Používáním kalíšku uchráníte svoje tělo od nepříznivých vlivů chemických látek, které se nacházejí v běžných chlórem bělených vložkách a především tamponech.Yuuki nezpůsobuje syndrom toxického šoku (TSS) jako tampony.

Šetří vaše peníze

S kalíškem Yuuki už nikdy nebudete muset utratit ani korunu za vložky a tampony. Zkuste si spočítat, kolik za vložky či tampony celkem utratíte za celých těch třeba 40 let menstruačního cyklu.

Šetří životní prostředí

S kalíškem Yuuki už nikdy nebudete muset vložky ani tampony vyhazovat do odpadků. Dovedete si představit, jak velkou hromadu nerozložitelné a nerecyklovatelné buničiny proloženou plasty používáním kalíšku prostě nevytvoříte?

Julča radí:

  • Velikost 1 je menší kalíšek určený pro dívky a ženy před porodem. Má průměr 42 mm a délku včetně stopky 68 mm, obsah kalíšku je 19 ml.
  • Velikost 2 (větší kalíšek) je určený pro všechny ženy, které už rodily. Pro ženy mající pravidelný sexuální život a pro ženy starší osmadvaceti let. Má průměr 47 mm a délku včetně stopky 71 mm, obsah kalíšku je 30 ml. Má jemnost "Shore 40" (termín pro popis flexibility materiálu).
Kód Kód: 8596227005192
Jméno značky: Gaia
Kategorie: Látkové prsní vložky, menstruační kalíšky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: