Mycí houba Mediterranean

 

  • Složení: 100 % přírodní houba
  • Balení obsahuje: 1 ks
  • Velikost: 11,5 cm
390 Kč
Skladem (1 ks)

Mycí houba Mediterranean - Jemná mořská houba - "Honey Comb".

Hustá a hedvábná vlákna této mořské houby jsou ideální pro jemné mytí. Pečujte o své tělo - masáží mořskou houbou zlepšíte cirkulaci a odstraníte staré kožní buňky. Změňte každodenní mytí na rituál luxusních lázní.

Tato krásná houba byla eticky vylovena na pobřeží Středozemního moře. Vždy dbáme na to, aby nedošlo k poškození kořene houbičky, protože na něm budou vyrůstat mladé houby. Mycí houby Mediterranean jsou zemité hnědé barvy a nejsou bělené, což jim umožňuje zachovat si přirozenou hustotu a trvanlivost. Jedná se o 100% biologicky odbouratelný a ekologický produkt, zcela bez toxinů nalezených v syntetických houbách.

Velikost: Houba, která je příliš malá, povede k tomu, že koupání bude únavné...houba, která je příliš velká, může být nepříjemná a nepohodlná do ruky. Houba Honey Comb je velká cca 11,5 cm, což je ta správná velikost, která se hodí do vaší ruky a umožňuje tak dokonalý zážitek z koupání.

složení:

  • 100 % přírodní

julča radí:

  • Jedna mořská houba vydrží přibližně 6 měsíců. Záleží na tom, jak se o ni staráte a jak často ji používáte. U mycích hub doporučujeme pravidelné čištění a desinfekci pomocí čistící soli na mořské houby. Sůl rozpusťte v přiměřeném množství vody o teplotě okolo 37 C. Houbu ponořte do roztoku a opakovaně zmáčkněte. Poté ji nechte ponořenou v tomto roztoku min. 5 hodin. Pro zvýšení účinku soli můžete přidat několik kapek citrónové šťávy. Po vyčištění důkladně propláchněte čistou vodou.
  • Upozornění - suchou houbu nikdy nemačkejte, zničí se tak její struktura. Houbu ždímejte stlačení, ne kroucením.

 

Kód Kód: 8596227038800
Jméno značky: Unuo
Kategorie: Dámské hygienické potřeby

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: