Video kurz Finanční řízení pro neekonomy

Kód: 17595
ZDARMAZDARMA 899 Kč –33 %
financni rizeni
899 Kč –33 % 599 Kč
Skladem
Nejedna unuačka podniká nebo o podnikání uvažuje a třeba se jí budou hodit zkušenosti, které získala naše Julča během svých 7 let podnikání. Nebojte, vše je velmi stručné, lidsky podané a vhodné pro všechny začátečníky.
Odeslání: + -
Hned jak uzřím na účtu Vaše penízky, pošleme Vám náš on line kurz mailem se vším, co k němu patří.
Poštovné: + -
Unuo nízké poštovné omrkněte v ceníku dopravy. Na vrácení nebo výměnu zboží máte celých 30 dní a můžete jej vrátit zcela ZDARMA! Reklamační formulář tady HLE!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pro koho je kurz vhodný?

Kurz využijí všichni ti, co přemýšlí o škálování svého businessu třeba z malé živnosti k většímu podnikání. Je vhodný pro všechny, kteří třeba mají ekonomické vzdělání, ale už získané vědomosti nějaký čas nepoužívají nebo jsou ve věci úplní začátečníci. Kurz je také pro ty, co si léta kladou otázku, zda má smysl v tom pokračovat ... co by se stalo, kdyby mé podnikání vyrostlo. Cílem je zvládnout základní principy účetnictví, naučit se, že účetnictví je pokladnice vědomostí a rozhodně nemá smysl se ho bát.

Co se naučíme?

Během necelé hodinky probereme spoustu témat. Přednáška je rozhodně velmi šťavnatá a budete se k některým příkladům vracet. Popíšeme si základní účetní principy. Zjistíme, proč je někdy rychlost obrátky důležitější než marže, nebo že pákování je občas nezbytná nutnost růstu. Zjistíme, jak je možné, že většina firem nepřežije extrémní růst. Jak je možné, že firmě vychází hospodářský výsledek a přitom nemá cash flow. Na konci si vytvoříme malý finanční a business plán. Dotkneme se toho, co je vize a mise a jaký má vliv na řízení firmy.

Kam peníze putují

Nákupem tohoto videokurzu podpoříte spoustu dobrých skutků, které naše malá unuo továrna dělá. Doufáme tedy, že se nejen dozvíte spoustu užitečných informací, ale i pomoc ostatním vás zahřeje na srdci. Julča je vlastně takové alter ego majitelky, šéfky a maminky této firmy Petry Plemlové. Ale Julča na rozdíl od nás, běžných žen, vždycky všechno zvládne levou zadní a bez ztráty kytičky. A její příběh naleznete třeba ZDE. Aneb jak maminka samoživitelka přišla k firmě se 70 zaměstnanci v tom nejtěžším textilním odvětví a navíc se o nás hezky stará. Všechny otázky kolem tohoto projektu, prosím, pište rovnou Julče na pplemlova@unuodesign.cz.

Doplňkové parametry

Kategorie: On-line kurzy
Hmotnost: 0.001 kg
Pohlaví: uni, holka, kluk

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: