Tierra Verde PUER – bělící prášek a odstraňovač skvrn na bázi kyslíku dóza 1 kg

 • Množství: 1 kg
 • Složení: perkarbonát sodný (soda obohacená kyslíkem)
179 Kč
Vyprodáno

Puer – bělící prášek a odstraňovač skvrn na bázi kyslíku 1 kg.

Slouží pro bělení bílého prádla i pro namáčení a odstraňování skvrn u barevného prádla se stálou barevností. Další využití najde při čištění odtoku dřezu, umyvadla nebo toalety. Jedná se o perkarbonát sodný - prací sodu (uhličitan sodný) obohacenou kyslíkem. Při působení tepla a vlhka se kyslík uvolňuje a tvoří peroxid vodíku, který má dezinfekční a bělící účinek. Při zahřátí se ve vodě rozkládá na sodu, vodu a kyslík a je tedy zcela biologicky rozložitelný a vhodný pro použití s čističkou vody nebo septikem.

Proč koupit:

 • PUER bělí bílé prádlo, zabraňuje jeho šednutí
 • rozjasňuje zašlou bílou barvu
 • je antimikrobiálním činidlem (má dezinfekční a protiplísňové účinky)
 • odstraňuje organické skvrny ze stálobarevného prádla (mastnota z jídla, mastnota z pokožky na límečcích a manžetách košil, šťávy z ovoce a zeleniny, krev, tráva, červené víno, hlína, inkoust apod.)
 • k úklidu a čistění

SLožení:

 • perkarbonát sodný (soda obohacená kyslíkem)

 

julca-hlavicka bez pozadi

Julča radí:

 • PUER je účinný při teplotách 40°C a vyšších. 
 • Při praní: Praní bílého prádla v pračce: přidáme 1-2 lžíce do zásobníku spolu s pracím prostředkem. Namáčení silně znečistěného prádla: rozpustíme 1-2 lžíce prášku v teplé vodě (cca na 10 litrů), prádlo necháme namočené nejlépe přes noc.
 • Při úklidu a čistění: Čistění WC: do mísy nalijeme konvici horké vody (ve studené vodě se prášek nerozpustí a nezaktivuje) a vsypeme 1-2 lžíce prášku PUER. Necháme minimálně 10 minut rozpustit, potom štětkou mísu omyjeme. Při usazeném vodním kameni necháme působit přes noc a pro zvýšení čistícího účinku přidáme lžíci Odstraňovače vodního kamene YELLOW & BLUE nebo půl hrnku teplého octa. Pokud se nepodaří odstranit případný déle střádaný nános usazenin v toaletě, opakujeme postup znovu, případně nasadíme mechanickou energii, tedy rukavici a plastovou drátěnku :-).Čistění odtoků dřezu, umývadel a vany: Do odtoku nasypte 1-2 lžíce prášku PUER a zalijte hrnkem teplého octa. Ocet s práškem vytvoří pěnu a rozpustí mastné usazeniny. Necháme chvíli působit a potom zalijeme teplou vodou. Nasypeme na daná místa a přidáme teplou vodu, necháme působit alespoň 15 minut. Po té vydrhneme a spláchneme čistou vodou. Silně znečistěné vany a umyvadla, likvidace koupelnových plísní: nasypeme na daná místa a přidáme teplou vodu, necháme působit alespoň 15 minut. Poté vydrhneme a spláchneme čistou vodou.
Kód Kód: 8596227016037
Jméno značky: Tierra Verde
Kategorie: Eko drogerie (Natural washing)
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: