Učicí příbor Eco šedý

Novinka
Herobility dětský učící příbor lžička vidlička Eko šedý
229 Kč
Skladem (35 ks)

Ideální pro malé ruce
Naučit se jíst sám může být tak zábavné. Příbory učící příbory Herobility jsou skvělým řešením, když vaše dítě získává a rozvíjí nové dovednosti týkající se vlastního stravování. Příbory Eco, ergonomické a navržené pro malou ruku vašeho dítěte, mají otvor pro palec, který usnadňuje držení. Miska lžičky a zuby vidličky jsou jemné na dásních a v ústech.

Navrženy pro začínající labužníky
Učící příbory Herobility Eco mají speciální tvar, díky kterému budou první pokusy samostatně jíst pro Vaše dítě jednodušší a příjemnější. Jsou také jedinečné, protože mají díru na palec, takže vaše batole může snadno zjistit, jak lžíci nebo vidličku chytit a dát si jídlo do úst. Nemají ostré hrany, takže bezpečně slouží k rozvoji nových dovedností.

Specifikace produktu:
  • Věk: od věku šesti měsíců
  • Sada se skládá ze dvou kusů: lžičky a vidličky.
  • Poznámka: Skutečná barva sady se může mírně lišit od zobrazené barvy. Jemné změny sytosti barev připomínající mramorový efekt jsou pro bioplasty normální a neovlivňují funkčnost a hygienu produktu.
Použití a péče:
  • Výrobek lze mýt v myčce na nádobí při maximální teplotě 60 ° C v horním koši nebo ručně malým množstvím mýdla. K zajištění řádného čištění a sterilizace nepoužívejte drsné ani antibakteriální čisticí prostředky, protože by to mohlo poškodit produkt.
  • Výrobek by neměl být vařen a vystaven teplotám vyšším než 90 ° C, protože se může zdeformovat nebo poškodit.
  • Poznámka: Některá jídla (např. Rajčatová šťáva) mohou produkt zabarvit.

 


Vyrobeno z rostlinného materiálu
Kolekce Eco byla vyrobena z biologicky rozložitelného plastu z kukuřičného škrobu, které lze recyklovat zpět do přírody.  Kukuřice také absorbuje CO2 z atmosféry, čímž snižuje globální oteplování. Bioplasty lze recyklovat průmyslovým kompostováním. 

Kód Kód: HEC-BYSETMG0201
Jméno značky: Herobility
Kategorie: Nádobí a příbory

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: