SLEVA 15 % NA NOVÉ VZORY

Nové designy, které budou vaše děti bavit

Už to chtělo změnu, že? Tak tady ji máte. Představujeme vám hned 5 nových vzorů, ve kterých můžete dělat parádu po celý rok. Vybavte se funkčním oblečením Unuo a počasí vás již nepřekvapí.

Zahrada 

Představujeme vám vzor “Zahrada”, který v sobě mísí symboly jara i léta zároveň, a dává tak jasně najevo, že je čas vyrazit ven! Motiv symbolizuje jak probouzející se přírodu, která na jaře začíná kvést všemi barvami, tak plodící přírodu v době léta. Chceme vám tímto motivem říci, že softshellové oblečení Unuo je vhodné opravdu do každé roční doby.

Nenechte se zaskočit nevyzpytatelným počasím a vybavte se softshellovým oblečením s rozkvetlým motivem “Zahrada”.

Motiv “Zahrada” je vskutku originálním dílem od ilustrátorky Aničky. Zajímá vás, jak tato autorská kresba vznikla? Podívejte se zde.

Kompletní softshellovou výbavu v motivu “Zahrada” si prohlédněte zde.


Velryby 

Představujeme vám vzor “Velryby”, který si oblíbí všichni milovníci podmořského světa, a to hlavně velryb. Patří mezi ně právě vaše děti? Pak se pojďte vybavit softshellovým oblečením do každého počasí. Motiv je inspirován neskutečně obrovskou dětskou fantazií a nezastavitelnou touhou po novém dobrodružství. Přesně takové totiž velryby jsou obrovské a nezastavitelné. :) 

Nenechte se zaskočit nevyzpytatelným počasím a vybavte se softshellovým oblečením se zvířecím motivem “Velryby”.

Kompletní softshellovou výbavu v motivu “Velryby” si prohlédněte zde.


Kostičky

Představujeme vám vzor “Kostičky”, který dost možná osloví milovníky nesmrtelných digi her. Tento vzor je jednoduchý, avšak velice hravý. Vznikl pod digitální taktovkou naší externí designérky, tedy si můžete být jistí, že jinde ho neseženete. Poskládejte si svůj softshellový outfit právě v tomto designu a podpořte tak dětskou hravost, fantazii a smysl pro detail ukrytý v jednoduchosti.

Nenechte se zaskočit nevyzpytatelným počasím a vybavte se softshellovým oblečením s hravým motivem “Kostičky”.

Kompletní softshellovou výbavu v motivu “Kostičky” si prohlédněte zde.


Fantazie 

Představujeme vám vzor “Fantazie”, který jak samotný název vypovídá je cestou do dětské fantazijní mysli, neboť si v tomto kreativním designu najde každý přesně to své. Vznikl pod digitální taktovkou naší externí designérky, tedy si můžete být jistí, že jinde ho neseženete. Poskládejte si svůj softshellový outfit právě v tomto designu a podpořte tak dětskou fantazii, kreativitu a představivost. 

Co kus, to originál! Design “Fantazie” už nemůže být více originálnější. Jakto? Na každý kousek totiž vyjde jiná část z metráže, a tak nikdo jiný nebude nosit přesně stejný kus jako vaše dítě.

Nenechte se zaskočit nevyzpytatelným počasím a vybavte se softshellovým oblečením s velice kreativním motivem “Fantazie”.

Kompletní softshellovou výbavu v motivu “Fantazie” si prohlédněte zde.

 
Multicolor

Představujeme vám vzor “Multicolor”, který vznikl s myšlenkou oblíbenosti a udržitelnosti zároveň. Jde totiž nejen o kousky z vašich nejoblíbenějších barev, ale hlavně o kousky z prostřihů, čímž minimalizujeme odpad z výroby na nezbytně nutný.

Nenechte se zaskočit nevyzpytatelným počasím a vybavte se softshellovým oblečením v oblíbených barvách “Multicolor”.

Kompletní softshellovou výbavu v motivu “Multicolor” si prohlédněte zde.

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz