Dětský nákrčník z teplákoviny Basic, Grafitová Šedá
Bavlněný nákrčník zahřeje, je prodyšný a příjemně měkký. Na rozdíl od šály drží na místě, snadno se obléká a vypadá skvěle. Ideální pro chladnější dny i hravé výlety venku.
Funkčnost:
+
-
Pružný
Příjemný
Materiál:
+
-
hlavní materiál (teplákovina): 95% bavlna, 5% elastan podšívka (úplet): 95% bavlna, 5% elastan
Péče:
+
-
Praní na 40°C, Nelze bělit, Sušit pouze studeným vzduchem, Žehlit na doporučenou teplotu, Nelze čistit chemicky
Odeslání:
+
-
Hned jak uzřím na účtu Vaše penízky, fofrem se vrhám do skladu na přípravu objednávky. Následující pracovní den odesílám. Váš Evžen.
Poštovné:
+
-
Unuo nízké poštovné omrkněte v ceníku dopravy. Na vrácení nebo výměnu zboží máte celých 30 dní a můžete jej vrátit zcela ZDARMA! Reklamační formulář tady HLE!
Doprava zdarma od 1500 Kč
.png?68663ba8)
Dodání do 1-2 pracovních dnů
Možnost vrácení zdarma až do 30 dnů
5,0
10 hodnocení
Zapomeň na šálu
Bavlněný nákrčník UNUO je jako šála. Jen bez všech jejích starostí! Drží na místě, nepadá a neskončí udupán v kaluži. Stačí ho přetáhnout přes hlavu a okamžitě padne. Díky pružnému střihu a měkkému materiálu se krásně přizpůsobí a skvěle vypadá. Vyrobený z kvalitní teplákoviny z bavlny, která je pevná, příjemná a prodyšná. Bavlna dokáže pojmout vlhkost, zároveň hřeje a nechává pokožku dýchat. Ideální do přechodného počasí, na cesty do školky, na hřiště nebo procházky po městě. Pokud hledáš něco, co zahřeje, vypadá stylově a navíc šetří čas i nervy při oblékání, tenhle bavlněný nákrčník si prostě zamiluješ. Navrženo a ušito v České republice. Výrobce: unuodesign, s.r.o., Vožická 329, 391 37 Chotoviny, Česká republika, DIČ: CZ27380076. Jsme plátci DPH.Bavlna (teplákovina)
Bavlna je velmi příjemný materiál a mezi její nejdůležitější výhody patří její velmi dobrá pevnost v tahu a v oděru. Navíc dokáže nasát velké procento vlhkosti. Je vhodná zejména v teplejším počasí, protože je skvěle prodyšná a děti se tak nezapotí. Materiál neobsahuje škodlivé látky ze skupiny PFAS.

Doplňkové parametry
5,0
10 hodnocení
Přidat hodnocení
5
4
3
2
1
Výpis hodnocení
5
PK
Petra Kastnerová
Nakrcnik je skvely, celorocni. Uz jsem poridila druhy pro druheho syna. Prvni syn uz ho ma treti sezonu. Dekuji za nej.
VJ
Veronika Jiráčková
(Administrátor)
Dobrý den, mockrát děkujeme za krásné ohodnocení, velice nás to těší. Váš tým unuo.cz
5
JS
Jitka Sklenářová
Nosíme teprve krátce, ale už teď víme, že ho plně využijeme a unosíme. Padne ročnímu miminku i čtyřleté holčičce. Doporučujeme????
IŽ
Irena Žirovnická
(Administrátor)
Dobrý den, mockrát děkujeme za krásné ohodnocení, velice nás to těší. Váš tým unuo.cz
5
NR
Nevolová Romana
Super!
AŠ
Andrea Špádová
(Administrátor)
Dobrý den, mockrát děkujeme za krásné ohodnocení, velice nás to těší. Váš tým unuo.cz
5
K
Karolína
Jaro, podzim, zima, Unuo nákrčník je prima. Super, že k němu máte i ladící čepici!
IŽ
Irena Žirovnická
(Administrátor)
Dobrý den, mockrát děkujeme za pěkné hodnocení, velice nás těší Vaše přízeň. Váš tým unuo.cz
5
IB
Irena Boudová
Nákrčník je skvělý, už doma jeden máme asi 3 roky pro dceru. Tak jsem nyní pořídila pro syna. Materiál je po těch letech jako nový nákrčník není zbytečně dlouhý tak krásně sedí i malým dětem.
KF
Kateřina Farkašová
(Administrátor)
Dobrý den, mockrát děkujeme za pěkné hodnocení, velice nás těší Vaše přízeň. Váš tým unuo.cz
5
JM
Jarmila Marhoulová
Super!
AŠ
Andrea Špádová
(Administrátor)
Děkujeme moc:-)
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
