EONE AROMA FLAKON & Eukalyptus

aroma flakon eukalypt
323 Kč –5 %
  • Balení obsahuje: aroma flakon, 3x odpařovací tyčinky pro stolní variantu, dřevěný uzávěr se stužkou pro zavěšení, éterický olej EUKALYPTUS STAIGERIANA 10 ml
  • Složení silice EUKALYPTUS STAIGERIANA 10 ml: limonen, citral, terpinol, geraniol, alfa-pinen, 1.8 cineol okolo 2%
307 Kč
Vyprodáno

AROMA FLAKON & Eukalyptus. 

Nádherně provoní každý prostor. K zavěšení nebo jako stolní odpařovač. Je pouze na Vás, kterou z variant použití zvolíte - postavení na stůl nebo zavěšení. Potřebujeme-li intenzivní vůni v jakémkoli prostoru (vstup do bytu, kanceláře, na toaletě...), je tento aroma flakon ideální volbou.

Balení obsahuje: aroma flakon, 3x odpařovací tyčinky pro stolní variantu, dřevěný uzávěr se stužkou pro zavěšení, éterický olej EUKALYPTUS STAIGERIANA 10 ml

Proč koupit:

  • přírodní výrobek
  • příjemná vůně 
  • dárkové balení
  • velmi jemný druh eukalyptu, vhodný i pro menší děti

SLožení: 

  • Složení silice EUKALYPTUS STAIGERIANA 10 ml: limonen, citral, terpinol, geraniol, alfa-pinen, 1.8 cineol okolo 2%

julca-hlavicka bez pozadi

Julča radí:

  • STOLNÍ ODPAŘOVAČ:

Při této variantě nepoužijete dřevěný uzávěr:
Asi do výše 2/3 objemu AROMA FLAKONU nakapejte přiložený éterický olej, otřete ubrouskem případné potřísnění flakonku, vložte odpařovací dřevěné tyčinky a takto připravený AROMA flakonek postavte na bezpečné místo, kam nedosáhnou všetečné děti. Tyčinky velmi rychle nasáknou éterickým olejem a vlivem pokojové teploty dochází k jeho průběžnému odpařování.

Doplňování éterického oleje (esence, silice) provádějte vždy na podložce, například na talířku, aby nedošlo k poškození nábytku v případě, že silice kápne vedle flakonku.
Nasáklé tyčinky odkládejte na skleněnou či porcelánovou podložku (například talířek), protože rostlinný éterický olej by mohl poškodit povrch nábytku nebo spotřebičů.

Změna vůní: Pokud ještě budou tyčinky nasáklé původní esencí, nechejte je alespoň jeden den odpařovat na „sucho“ a poté flakonek naplňte asi do 2/3 novým éterickým olejem. 

  • FLAKONEK K ZAVĚŠENÍ:

Při této variantě nepoužijete dřevěné tyčinky.

Naplňte AROMA FLAKON Eoné přiloženým éterickým olejem a otřete ubrouskem případné potřísnění. Uzavřete flakon přiloženým dřevěným uzávěrem a zavěste jej na zvolené místo.
Flakon lze doplňovat podle potřeby kvalitním éterickým olejem.

Kód Kód: 8596227051120
Jméno značky: EONE
Kategorie: Kosmetika a péče o miminko (Natural cosmetics)
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: