SLEVA 20 % NA VŠE S KÓDEM SLEVA20

Soutěž #HrajemeSiSUnuo

Krédo každé moderní maminky: Aktivní děti, šťastné maminky! A co by to bylo za radostné dobrodružství bez trochy soutěžení a odměn? No, přesně o tom je náš zábavný letní projekt: #HrajemeSiSUnuo!

soutez

Maminky, poslouchejte pozorně! Máme pro vás pořádnou dávku inspirace na aktivity pro vaše malá Julčátka. Chcete-li si s dětmi užít spoustu legrace jak venku, tak uvnitř, máme tu pro vás řadu skvělých nápadů. A co je nejlepší? Za vaše kreativní úsilí vám můžeme nabídnout fantastické odměny!

Jak soutěžit? 

Vyberte si z aktivit, které jsme pro vás připravili. Vyražte s dětmi ven a nezapomeňte při plnění aktivit děti vyfotit. Pak už jen stačí fotografii nahrát na Instagram nebo Facebook s hashtagem #HrajemeSiSUnuo. Díky hashtagu pro nás bude Vaše fotografie snadno dohledatelná a nemůže se stát, že se nám někam zatoulá.

A co se stane pak? 

Každý týden vybereme jednu šťastnou maminku, která dostane 300 Kč poukaz do našeho e-shopu! Můžete si tak dopřát ten zasloužený nákupčí maraton a zpestřit šatník svého drobečka. 

Aby toho ale nebylo málo, tak na konci léta vybereme tu nejakčnější maminku, která splnila nejvíce našich aktivit, a tu odměníme tím nejlepším dárkem - celou výbavičkou na podzim pro vaše malé Julčátko. Získat nové oblečení na začátek školního roku a bez jediné koruny? To se neodmítá! 

Takže maminky, pusťte svou fantazii na volno, vezměte děti za ruku a začněte objevovat svět plný radosti, smíchu a dobrodružství. 

Těšíme se na vaše skvělé příspěvky a držíme palce v soutěži! #HrajemeSiSUnuo 

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz