Lžička na krmení Eco 3ks růžová

Novinka
Herobility lžíce dětská lžička na jídlo Eco růžová
259 Kč
Skladem (31 ks)

Dokonale vyvážená, skvělá v ruce
Díky jedinečné podobě je lžíce z řady Eco jedním z nezbytných doplňků pro rodiče. Tvar lžíce zajišťuje bezproblémové nabírání potravin ve všech směrech.  Lžíce Eco, vyrobená z bioplastu, je nejbezpečnější možností pro vaše dítě a životní prostředí.

Tvar dokonale padne do ruky, dlouhá rukojeť zajišťuje perfektní přilnavost. Díky jemnému ohybu lžíce leží dokonale v ruce a zajišťuje přirozený, jemný pohyb k dětským ústům.

Specifikace produktu:
  • Věk: 4m+
  • Balení obsahuje tři lžičky
  • Poznámka: Skutečná barva lžíce se může mírně lišit od zobrazené barvy. Jemné změny sytosti barev připomínající mramorový efekt jsou pro bioplasty normální a neovlivňují funkčnost a hygienu produktu.

 Použití a péče:

  • Výrobek lze mýt v myčce na nádobí při maximální teplotě 60 ° C v horním koši nebo ručně malým množstvím mýdla. K zajištění řádného čištění a sterilizace nepoužívejte drsné ani antibakteriální čisticí prostředky, protože by to mohlo poškodit produkt.
  • Výrobek by neměl být vařen a vystaven teplotám vyšším než 90 ° C, protože se může zdeformovat nebo poškodit.
  • Poznámka: Některá jídla (např. Rajčatová šťáva) mohou produkt zabarvit.

 


Vyrobeno z rostlinného materiálu
Kolekce Eco byla vyrobena z biologicky rozložitelného plastu z kukuřičného škrobu, které lze recyklovat zpět do přírody.  Kukuřice také absorbuje CO2 z atmosféry, čímž snižuje globální oteplování. Bioplasty lze recyklovat průmyslovým kompostováním. 

Kód Kód: HEC-FSPK0301
Jméno značky: Herobility
Kategorie: Nádobí a příbory

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: